close
تبلیغات در اینترنت
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

sedayemoshaveran

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  بهشهر 97-98 این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که راحت‌تر و بدون نیاز به شرکت در کنکور وارد دانشگاه شوند و در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. هر ساله دانشجویان زیادی از طریق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور وارد رشته‌های مورد علاقه…

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  بهشهر 97-98 این امکان را برای داوطلبان فراهم کرده است که راحت‌تر و بدون نیاز به شرکت در کنکور وارد دانشگاه شوند و در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند. هر ساله دانشجویان زیادی از طریق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور وارد رشته‌های مورد علاقه خود در دانشگاه آزاد می‌شوند و به تحصیل می‌پردازند. لیکن همواره داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 در مورد چگونگی این نوع تحصیل در دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 سوال دارند. ما در این مقاله سعی داریم در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 توضیح دهیم.

برای اطلاع از زمان و نحوه و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071612 تماس بگیرید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98

اولین مورد مهمی که ذهن داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 را به خود مشغول می‌دارد، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد است. لازم است داوطلبان توجه کنند که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 مانند هر سال، در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می‌شود. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 می توانید عضو کانال اخبار تحصیلی صدای مشاوران شوید تا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن ماه را از دست ندهید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ماه 97

دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 برای ترم مهر به صورت بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور که تمایل دارند در ترم مهر ماه وارد دانشگاه شوند، بایستی اواسط مرداد ماه به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 برای ترم بهمن به صورت بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور که تمایل دارند در ترم بهمن ماه وارد دانشگاه شوند بایستی در اواسط دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید عضو کانال اخبار تحصیلی صدای مشاوران شوید تا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 را از دست ندید.

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97 به این صورت است که داوطلبان علاقه‌مند ابتدا باید با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 را دانلود کنند و سپس از روی لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد که در دفترچه ارائه شده است، رشته محل مورد علاقه خود را انتخاب کنند و نسبت به انتخاب رشته‌های دانشگاه آزاد بدون کنکور اقدام کنند. لازم است داوطلبان برای انجام یک انتخاب رشته بدون اشکال، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 را به طور کامل مورد مطالعه قرار دهند. داوطلبان باید انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 را نیز از سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهند. برای انجام انتخاب رشته خود باید پس از مراجعه به سامانه مذکور، کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 را خریداری کنند و با شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده، وارد سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی شوند و انتخاب رشته خود را به ثبت برسانند. برای ثبت انتخاب رشته خود در سامانه، داوطلبان بایستی اطلاعات شخصی و کد رشته محل‌های انتخابی خود را وارد و تایید کنند و لازم است در آخر داوطلبان رسید ثبت نامی خود را دریافت کنند چرا که در غیر این صورت، انتخاب رشته در سیستم ثبت نشده است. پی از انجام این مرحله، داوطلبان باید با در دست داشتن یک نسخه چاپی از ثبت نام خود به واحد دانشگاه مربوطه مراجعه کنند. نکته مهمی که داوطلبان در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 باید به آن توجه کنند، این است که امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی برای داوطلبان وجود ندارد لذا بایستی در انتخاب رشته محل خود دقت کنید. در صورتی که پس از ثبت نام تمایل به تغییر رشته یا محل ثبت نامی خود داشته باشید، باید دوباره کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 را تهیه کنند و برای رشته یا محل جدید مورد نظر خود ثبت نام کنید. در صورتی که برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 با مشکل مواجه شدید می‌توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98

داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 اغلب فکر می‌کنند که شرط معدل برای ورود به دانشگاه لازم است ولیکن باید به داوطلبان گفت که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 در هیچ کدام از مقاطع کاردانی ناپیوسته، کاردانی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته شرط معدل ندارد و داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 فقط با داشتن مدرک مقطع قبل با هر معدلی می‌توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 را انجام دهند و در دانشگاه آزاد تحصیل کنند. یعنی داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد، فقط نیازمند مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی و برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد فقط به مدرک دیپلم یا کاردانی نیاز دارند. نکته‌ای که داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 باید در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، مد نظر قرار بدهند این است که افرادی که در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد تحصیل می‌کنند، نمی‌توانند از مهمانی و انتقالی دانشگاه آزاد استفاده کنند و تا پایان تحصیل خود بایستی در واحد دانشگاهی انتخابی خود تحصیل کنند. مورد دیگری که داوطلبان در مورد آن سوال دارند و لازم است در مورد آن برای‌شان توضیح بدهیم این است که برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 ضرورتی ندارد که مقطع قبلی خود را در دانشگاه آزاد تحصیل کرده باشید و فارغ‌التحصیلان همه دانشگاه‌ها اعم از علمی کاربردی، غیرانتفاعی و … می‌توانند در دانشگاه آزاد تحصیل کنند و مدارک آنان مورد تایید دانشگاه آزاد است.

لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98

برای صحبت در مورد رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98، که هموارد داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 تمایل دارند در مورد آن بدانند، بهتر است رشته‌ها را به دو گروه پزشکی و غیر پزشکی تقسیم کنیم. در مورد رشته‌های شاخه پزشکی اعم از پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و دیگر رشته‌های این شاخه باید گفت که دانشگاه آزاد پذیرش بدون کنکور ندارد و داوطلبان نمی‌توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 را برای این رشته‌ها انجام دهند. داوطلبان برای ورود به رشته‌های شاخه پزشکی باید ثبت نام کنکور سراسری 97 را انجام دهند و در کنکور 97-98 شرکت کنند و برای ورود به دانشگاه آزاد، انتخاب رشته کنند. در مورد رشته‌های غیرپزشکی لازم است داوطلبان بدانند که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر 97-98 برای همه رشته‌های غیرپزشکی ممکن است و می‌توانند بدون دادن کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند و در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند. داوطلبان به این نکته توجه کنند که در صورتی که رشته مورد علاقه خود را در لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 پیدا نمی‌کنید و دانشگاه آزاد رشته مورد نظر شما را ارائه نداده است، رشته مورد علاقه خود را در رشته‌های علمی کاربردی، رشته‌های بدون کنکور پیام‌نور و یا بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی جستجو کنید و برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی و یا ثبت نام پیام نور بدون کنکور اقدام کنید.

برای اطلاع از زمان و نحوه و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر یا بهمن ماه 97-98 می توانید با مشاوران تحصیلی مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071612 تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۲ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

منبع:  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشهر مهر و بهمن

 

 

برچسب ها : ثبت نام بدون کنکور آزاد 98 , ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد , ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهشر مهر و بهمن 97 98 ,
بازدید : 3 تاریخ : چهارشنبه 27 دي 1396 زمان : 16:22 نویسنده : pouya نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 317
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 55
 • بازدید امروز : 86
 • باردید دیروز : 98
 • گوگل امروز : 5
 • گوگل دیروز : 49
 • بازدید هفته : 428
 • بازدید ماه : 1,260
 • بازدید سال : 3,113
 • بازدید کلی : 3,136
 • مطالب